حسام الدین برومند: صاحبان بودجه های کلان فرهنگی جامعه را با پادگان اشتباه گرفته اند

حسام الدین برومند

به گزارش روابط عمومی موسسه مردم نهاد پویندگان مسیر معراج قزوین حسام الدین برومند، رئیس حوزه راهبردی موسسه در جلسه کارگروه هماهنگی اتاق فکر جوانان شمالغرب کشور ضمن تشکر از مسئولین بابت حمایت از تشکیل اتاق فکر جوانان، گفت:


آن چیزی که امروزه به شدت در کشور خلا وجود آن حس میشود نیروی جوان باانگیزه و دغدغه مندی است، که بدون هیچ گونه امتیازی حاضر است در جهت اهداف انقلاب اسلامی گام بردارد.

 

وی افزود: خوشبختانه امروز با تلاش های کارگروه جذب و گزینش موسسه و با رایزنی هایی که در سطح شمالغرب کشور انجام شده و همچنان نیز ادامه دارد، توانستیم جوانان تحصیل کرده باانگیزه و دغدغه مند را با دقت نظر هرچه تمام تر حول محور انقلاب اسلامی جمع کنیم.

 

رئیس حوزه راهبردی موسسه معراج در ادامه تاکید کرد:
در بدو تاسیس این نهاد مقدس، همگی ما قسم یاد کردیم تا آخرین نفس برای تحقق اهداف بر زمین مانده انقلاب تلاش کنیم و لحظه ای از پا ننشینیم و در این مسیر نیز بعضاً با ناهمواری هایی مواجه شدیم اما خوشبختانه همه را با موفقیت پشت سر گذاشتیم و نه تنها این مسائل سبب ناامیدی ما نشد، بلکه باعث شد منسجم تر و دقیق تر حرکت کنیم و همچنان نیز به کوری چشم دشمنان اسلام و امام زمان(عج) بهتر از روز قبل حرکت خواهیم کرد.

 

حسام الدین برومند تصریح کرد: در استان ما متاسفانه انجام امور فرهنگی انحصاری شده و تقریباً به طیف خاصی محدود شده که در نهایت بیشتر آنها جنبه حزب گرایانه و سیاسی پیدا میکنند و بیشتر سبب سیاست زدگی خلق الله میشوند تا افزایش بصیرت و معنویت آنان. مع الاسف سالهاست بودجه های فرهنگی دست چنین افرادی است که جامعه را با پادگان اشتباه گرفته اند! هزینه می کنند و خیالشان راحت است نه پاسخگو هستند نه کسی از آنها پاسخ می خواهد!

 

وی با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و اینکه یکی از ثمرات انقلاب اسلامی، وحدت به‌دور از هرنوع گرایش سیاسی است افزود:
براساس سخنان رهبر معظم انقلاب،چهل سالگی انقلاب نشانه پیری نیست بلکه نشانه رشد، نشاط و بالندگی انقلاب است؛ باید نقش خودمان را در این رشد و بالندگی بدانیم و متوجه شویم سهم مان در انقلاب چیست،
و همچنین باید نمود این رشد سیاسی و فکری را در وحدت قلوب مشاهده کنیم.

 

رئیس حوزه راهبردی موسسه معراج در پایان خاطر نشان کرد:
اصلی ترین هدف از تشکیل اتاق فکر جوانان شمالغرب کشور ورود لشکر جوان مومن انقلابی به میدان مطالبه دائم و کمک به تحقق اهداف انقلاب است. امیدواریم بتوانیم با اخلاق مداری و تقوا و دغدغه مندی دوستان به کمک خداوند متعال و ائمه معصومین (علیهم السلام)همچنان در این مسیر گام برداریم و باری را از دوش انقلاب اسلامی برداریم و در حقیقت سربازی برای انقلاب باشیم نه سربار.
انشاءالله

برخی از نظرات

ارسال نظر

نام
ایمیل
وب سایت
پیام